AKTUALNI TERMINI DOSTAV

  • Post category:OSTALO

Brezplačna dostava po celotni Sloveniji. Kdaj smo v tvojem kraju? 🙂

vsak ponedeljek:

Ljubljana – Rudnik 9.30-9.45
Domžale 10.00-10.15
Trojane 10.30
Velenje 11.15-11.30
Slovenj Gradec 12.00-12.15
Ravne na Koroškem 12.30-12.45
Dravograd 13.00
Radlje ob Dravi 13.15
Maribor – Borova vas 14.00-14.15
Lenart 14.45-15.00
Gornja Radgona 15.20-15.30
Murska Sobota 15.50-16.00
Slovenska Bistrica 16.45-17.00
Celje 17.30-17.45
Laško 18.00
Hrastnik 18.20-18.30
Trbovlje 18.45-19.00
Zagorje ob Savi 19.15-19.30
Litija 20.00-20.15
Trebnje 20.45
Novo mesto 21.15

vsako sredo:

Novo mesto 8.30-8.45
Ljubljana – Dolgi most 9.30-9.45
Vrhnika 10.10-10.20
Logatec 10.30-10.40
Unec 10.50-11.00
Postojna 11.10-11.20
Vipava 11.45-12.00
Ajdovščina 12.10-12.20
Nova Gorica 12.45-13.00
Tolmin 13.45-14.00
Idrija 14.45-15.00
Cerkno 15.20-15.30
Žiri 16.00-16.15
Škofja Loka 16.45-17.00
Kranj 17.15-17.30
Tržič 17.45-18.00
Lesce 18.30-18.45
Vodice 19.15-19.30
Ljubljana – Stanežiče 19.45-20.00
Grosuplje 20.20-20.30
Ivančna Gorica 20.45-21.00

Izberi svoj nabor sezonskih in lokalnih izdelkov v spletni trgovini in v zadnjem koraku spletnega naročila izberi sebi najbližji kraj, kjer boš prevzel/-a naročene izdelke.

Naročila so možna do dva dni pred dostavo.

Najkasneje en dan pred dostavo vam bomo preko e-maila poslali informacije o prevzemu (potrditev termina in točno lokacijo znotraj vašega kraja, kjer bo možen prevzem).

Objavljene ure so okvirne in si pridržujemo pravico do spremembe. Če vam termin dostave ne odgovarja, nam pišite in prepričana sem, da lahko najdemo rešitev.

Po predhodnem dogovoru je prevzem možen tudi na sedežu podjetja (Uršna sela), kjer priznamo 10% popust na celotni nakup.

Določene izdelke pošiljamo tudi po pošti.

Aktualne termine dostav lahko spremljate tudi na Facebook strani.

Veselimo se srečanja z vami!